خرید لباس مجلسی وقتی صدای عمروموسی پس از شصت سال درمی‌آید

سرویس بین‌الملل ـ در پی اعتراض عمروموسی، دبیر کل جامعه عرب به دستور احداث ششصد واحد مسکونی در نزدیک‌ترین نقطه به قدس برای صهیونیست‌های مهاجر در سرزمین‌های اشغالی، «القدس العربی» به این اعتراض پرداخته است.
به گزارش «»، این روزنامه عربی در یادداشتی با نام «سران کشورهای عربی و قدم‌های کوتاه» نوشت: جای شگفتی است که پس از شصت سال ناگهان صدای عمرو موسی» درآمده و به این کار اسرائیل که سیاست همیشگی تل‌‌آ‌ویو است، معترض شده است.
در ادامه این یادداشت آمده است: اهانت‌ها به وزرای امور خارجه کشورهای عربی هم جای اعتراض دارد، خفت دیدار رهبران مذهبی عرب با سران یهودی اسرائیل نیز اعتراض دارد، آوارگی بیش از نیم میلیون در اراضی اشغالی و بیش از دو میلیون فلسطینی در جهان هم جای اعتراض دارد، به سخره گرفتن سران کشورهای عربی در جریان پروژه صلح خاورمیانه هم اعتراض دارد و صدها مورد دیگر نیز باید مورد اعتراض عمروموسی قرار می‌گرفت که او سکوت کرده و گویی، ناگهان دریافته است که اسرائیل در دل کشورهای عربی به انواع اهانت‌ها و قانون شکنی‌ها دست می‌زند.
آیا دیدارهای پیاپی محمود عباس با سران اسرائیل و نمایندگان صهیونیستی آمریکا جای اعتراض ندارد؟ آیا ارسال میلیاردی سلاح به اسرائیل و فروش میلیاردی سلاح آمریکایی به کشورهای عربی اعتراض ندارد؟ آیا تجاوز به حریم مسجدالاقصی و حرم خلیل‌الرحمن و دیگر اماکن مقدس مسلمانان و مسیحیان اعتراض ندارد؟
«القدس العربی» در پایان می‌نویسد: وزرای امور خارجه عرب کجا هستند تا صدای بلندتر از عمروموسی را فریاد بزنند؟ سران کشورهای عربی چه می‌کنند و چه گام‌هایی برای این مشکل فزاینده جهان عرب برداشته‌اند؟ چرا و چرا و چرا از سران کشورهای عربی تنها حرف می‌شنویم و از دشمنان عمل را می‌بینیم و به راستی چه کسی باید به این پرسش‌ها که از نهاد یک میلیارد مسلمان برمی‌‌آید، پاسخ دهد؟ اعتراض عمروموسی اعتراض همه مسلمانان جهان است.