خرید لباس مجلسی خانم نایب رئیس ساز رفتن زد

نایب رئیس بانوان فدراسیون جودو گفت: در صورت در اختیار گرفتن اعتبارات لازم تضمین می دهم بانوان جودوکار می‌توانند تا رسیدن به مدال در میادین رسمی پیشرفت کنند.

پروانه نظرعلی با بیان مطلب فوق به مهر افزود: در جلسه‌ای که با رئیس سازمان تربیت بدنی داشتیم به ایشان گفتم که پول بدهید تا جودو را در بخش بانوان به مدال آوری برسانم. به سعیدلو گفتم مدال آوری جودو در بخش بانوان حمایت سازمان را می طلبد و اگر سالیانه یک میلیارد تومان بودجه بدهید، این رشته با استعدادیابی لازم می تواند تا رسیدن به مدال پیشرفت کند.

وی ادامه داد: من تضمین می دهم جودو بانوان می تواند پیشرفت کند و در کمترین زمان به مدال آوری برسد، در مسابقات مختلف نشان داده ایم که راه پیشرفت باز است به شرط آنکه حمایت شویم نه اینکه با این نوع امکانات و دوندگی زیاد بخواهیم به دنبال پول باشیم.

نظرعلی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: ما خیلی مایل هستیم کار کنیم و جودو بانوان را به سوی پیشرفت حرکت دهیم ولی امکانات کافی نیست و مشکل زیادی داریم. بودجه نداریم به همین دلیل بعد از آقایان در اولویت دوم قرار داریم و نمی توانیم برنامه های خود را اجرا کنیم

نایب رئیس بانوان جودو در مورد برنامه‌های خود گفت: جذب مربی خارجی از اولویت های ماست، در این مورد با کره شمالی وارد مذاکره شدیم ولی به توافق نرسیدیم و اکنون درحال رایزنی با ازبکستان هستیم که اگر نتیجه بدهد خیلی زود یک مربی خارجی برای بانوان جذب خواهد شد. ضمن اینکه برگزاری اردوهای مشترک با تیم های صاحب جودو در دنیا از دیگر برنامه های ما می باشد.

وی همچنین به برگزاری لیگ جودو بانوان اشاره کرد و گفت: اینکه جودوکار در حالت تمرین و مسابقه قرار داشته باشد خیلی مهم است به همین دلیل با تلاش زیاد اولین دوره لیگ جودو باشگاه‌های ایران هفته آینده برگزار می شود. حضور 10 تیم در این رقابتها می تواند شروع خوبی باشد برای لیگ برتر بانوان ایران باشد.

نظرعلی در پایان گفت: تمام این برنامه نیازمند حمایت سازمان تربیت بدنی و فدراسیون جودوست، اگر بودجه لازم در اختیار قرار نگیرد و اگر برای انجام کارهای خود حمایت نشوم می روم، من می خواهم نتیجه کار خود را با رسیدن به هدف که همان مدال آوری بانوان جودو در میادین رسمی و بین المللی است ببینیم و در صورت عدم حمایت نمی توان کار کرد و به پیشرفت رسید.