خرید لباس مجلسی درخواست غیرمنطقی تراكتورسازي: 50 درصد ظرفيت ورزشگاه آزادي را مي‌خواهيم!

باشگاه تراكتورسازي با صدور بيانيه‌اي خواستار اختصاص 50 درصد از ظرفيت ورزشگاه آزادي در بازي روز جمعه مقابل استقلال تهران شد.

به گزارش ايسنا، در اين بيانيه آمده است: با توجه به ظهور پديده‌اي چون هواداران پرشور و پرتعداد تراكتور در فوتبال كشور و دادن انرژي مضاعف و شور و حال خاص به ليگ برتر، به اين وسيله باشگاه تراكتورسازي رسما خواهان 50 درصد از ظرفيت استاديوم آزادي است.

اين بيانيه مي‌افزايد: هواداراني كه خود را مهياي بازي بزرگ روز جمعه مقابل استقلال مي‌كنند در تماس‌هاي پي‌درپي نگراني خود را از عدم اختصاص جايگاه كافي و مناسب ابراز مي‌كنند كه اين مسئله از هم‌اكنون به يكي از دغدغه‌هاي بزرگ اين باشگاه تبديل شده است.

در اين بيانيه تصريح شده است: زمزمه‌هايي به گوش مي‌رسد كه بعضا مسئله 10 درصد ميهمان پيش كشيده مي‌شود، بايد قبول كرد در وضعيت كنوني كه فوتبال ايران از عدم حضور تماشاگران در ورزشگاه‌ها رنج مي‌برد، هواداران تيم محبوب تراكتورسازي تبريز سرمايه‌اي گرانبها براي فوتبال كشور محسوب مي‌شوند.

در پايان اين بيانيه آمده است: اميدواريم با توجه به اينكه در بازي‌هاي تيم‌هاي پيروزي و استقلال در مقابل هم و در خارج از تهران مسئله هواداران اين تيم به دليل كثرتشان در جاي جاي ميهن پهناور رعايت نمي‌شود، مسئولان امر بازي‌هاي تراكتور را نيز با تيم‌هاي حريف به خصوص در بازي روز جمعه جدي گرفته و در راستاي جلوگيري از برخي مسائل حاشيه‌اي از هرگونه ممانعت و ورود هواداران خونگرم تراكتور به ورزشگاه جدا خودداري كنند.

این در حالی است که قانون ده درصد حق طبیعی پرسپولیس است و باشگاه پرسپولیس نمی‏تواند حق هوادارنش را واگذار کند، مگر آنکه اطمینان حاصل شود، کمتر از 50 هزار نفر پرسپولیسی به ورزشگاه خواهند آمد.