خرید لباس مجلسی مجيدي: ما از خجالت مي ميريم آنها روي سکوها گربه مي رقصانند!

فرهاد مجيدي مدت هاست که ارتباط خود را با رسانه ها محدود کرده است. او در اين فصل يکي از تأثيرگذارترين بازيکنان استقلال بوده و حاشيه اي براي آبي پوشان نداشته است.

به نوشته قدس؛ کاپيتان استقلال بعد از بازي با سايپا به حمايت از تيم، بازيکنان و مديريت باشگاه پرداخته است و حمله تندي به کساني مي کند که آنها را خط دهنده به برخي تماشاگران استقلال مي داند.

* در مورد بازي با سايپا صحبت کنيم؟
** من نمي خواهم در مورد بازي صحبت کنم چون در استقلال اتفاقاتي در حال رخ دادن است که مهم تر از اين بازي است. من از تماشاگران واقعي استقلال تشکر مي کنم و از آنها معذرت مي خواهم که نتوانسته ايم نتايج دلخواه آنها را به دست بياوريم. اما در بازي با سايپا اتفاقاتي براي استقلال رقم خورد که برايم قابل باور نيست.

* چه مسائلي؟
** چطور مي شود از دقيقه 15 بازي گروه اندکي از تماشاگران اختيار کل ورزشگاه را در دست بگيرند . اين گروه کاملاً انگشت نما هستند که در روز روشن خط مي گيرند تا استقلال را تخريب کنند. از دقيقه 15 بازيکني که براي تيمش تلاش مي کند بايد شاهد شعار عليه خود باشد حرفهايي که براي هيچ بازيکني قابل هضم نيست. چطور مي شود يک تماشاگر که خودش را علاقه مند به استقلال مي داند به بازيکن اين تيم فحاشي کند. دست روي قرآن مي زنم که اين گروه در بازي با سايپا هدايت شده بودند و خط گرفتند تا عليه استقلال شعار دهند.

* درباره چه کساني حرف مي زنيد؟
** کساني که درباره شان حرف مي زنم را همه مي شناسند و نمي خواهم دوباره چيزي را تکرار کنم. آقايان اگر جرأت و شخصيت دارند و در سفره پدر و مادرشان بزرگ شده اند از پرده بيرون بيايند و آشکارا با استقلال دشمني کنند. اينکه در گوشه اي بنشينند و بگويند ما استقلالي هستيم و خودشان را متعصب به اين تيم بدانند اما در خفا چنين سناريوهايي براي استقلال بنويسند نشان مي دهند که حتي با خودشان هم صادق نيستند. از اين پس اگر بخواهند حرکتي عليه تيم استقلال بکنند جواب شان را به تندي مي دهم. اگر شما براي استقلال زحمت کشيده ايد بسياري ديگر هم بوده اند که براي اين تيم زحمت کشيده اند و محبوبيت دارند. پس خودتان را ارجح تر از ديگران ندانيد و براي خودتان VIP نزد هواداران باز نکنيد.استقلال ارث پدري کسي نيست و اين تيم متعلق به مردم است. کسي که خودش را استقلالي مي نامد بايد براي موفقيت اين تيم تلاش کند نه اينکه چوب لاي چرخ استقلال بگذارد.

* اين بار به واعظ آشتياني هم حمله شد. نظرت در مورد آن چيست؟
** کارنامه آقاي آشتياني کاملاً مشخص و ايشان آينده روشني را براي استقلال ترسيم کرده است. از مديريت ايشان همين را بگويم که با حضور يک ساله خود در فوتبال يک جام قهرماني آورده و اکنون هم براي استقلال 3 جام وجود دارد که مي تواند آنها را به دست بياورد.
اين آقايان راهش را ياد گرفته اند و هر کسي بخواهد سري در استقلال دربياورد چهار نفر را جمع مي کند و به آنها ياد مي دهد در استقلال چه بگويد. آنها هم مردم را تحريک مي کنند و جو استاديوم را در اختيار خود مي گيرند. من تعجب مي کنم چرا کسي جلوي آنها را نمي گيرد. البته ايراد از ما هم هست چون اگر نتيجه مي گرفتيم چنين فرصتي به آنها داده نمي شد. اکنون ما نتيجه نگرفته ايم و بايد از خجالت بميريم اما فضا براي دوستان کاملا باز است تا به خوبي روي سکوها گربه رقصاني کنند.