خرید لباس مجلسی بازگشت رسمي آيت‏الهي به فوتبال فارس

در پي پذيرفته نشدن استعفاي “محمدهادي آيت‏الهي” از سوي فدراسيون فوتبال، وي مجددا سکان هدايت هيات فوتبال استان فارس را به دست خواهد گرفت.

به گزارش خبرنگار ايسنا، گفته مي شود آيت‏الهي به‏ زودي به مرخصي خواهد رفت تا پس از بازگشت وارد دوران بازنشستگي شده و عملا پايان دوره فعاليت رسمي خود در پست رياست تربيت بدني شيراز را جشن بگيرد.

بر اساس اين گزارش وي بعد از بازنشسته شدن قادر خواهد بود رسما و بي هيچ دغدغه‏اي سکان هدايت هيات فوتبال استان فارس را به‏دست بگيرد.

اين گزارش حاکي است با توجه به اين اتفاق مدير کل تربيت بدني استان فارس طي حکمي محسن سالاري را به عنوان رئيس جديد تربيت بدني شيراز معرفي کرده است.

سالاري که پيش از اين در سمت‏هاي کارشناس و معاون آموزش و تحقيقات اداره کل تربيت بدني استان فارس فعاليت مي‏کرد، در يک سال اخير در سمت معاون ورزش‏هاي همگاني مشغول به خدمت بود.

به دنبال طرح ممنوعيت داشتن مشاغل متعدد، محمدهادي آيت‏الهي که مدت ها همزمان عهده‏دار مسووليت رياست اداره تربيت بدني شيراز و هيات فوتبال استان فارس بود، از مسووليت خود در هيات فوتبال استعفا داد که اين استعفا از سوي فدراسيون فوتبال پذيرفته نشد.