خرید لباس مجلسی واترپلو در آستانه تغييرات گسترده

تغييرات گسترده پس از شيرجه به واترپلو رسيد و بزودي اعضاي جديد كميته فني و سازمان ليگ اين رشته معرفي خواهند شد.

به گزارش فارس، پس از 2 ماه از آغاز به كار رسمي امير حسين آيت اللهي سرپرست فدراسيون شنا، شيرجه و واترپلو و پس از تغييرات وسيع در سطح كميته شيرجه، شاهد تحولات و جابجايي مهرهاي پيشين در رشته واترپلو خواهيم بود.

*بيگ رياست كميته فني را واگذار كرد
هادي بيگ كه رياست كميته فني و سازمان ليگ واترپلو را بر عهده داشت از اين دو سمت بركنار و حميد شب انگيز به عنوان رئيس جديد كميته فني از سوي آيت اللهي انتخاب شده است. هر چند كه هنوز وي ابلاغي دريافت نكرده است تا اعضاي تيم خود را در كميته معرفي كند.

شب انگيز به عنوان سرمربي سابق تيم ملي و مربي رده‌هاي سني اين رشته پيش از اين دبير اين كميته بوده و منتظر است پس از دريافت ابلاغ خود رئيس سازمان ليگ را نيز معرفي كند.

نخستين عملكرد شب انگيز در روزهاي آغازين كار خود لغو 2 بازي جام حذفي باشگاه‌هاي واترپلو درست يك روز پيش از آغاز مسابقه بود كه قبل ظهر روز گذشته 20 دي ماه از سوي فدراسيون اعلام شد. اين در حالي است كه سرپرست تيم دانشگاه آزاد از اين موضوع اظهار بي اطلاعي مي‌كرد.

حميد شب‌انگيز در اين خصوص گفت: با توجه به اين كه بازي 2 تيم دانشگاه آزاد و فولاد ماهان سپاهان از حساسيت بالايي برخوردار بوده و برنده اين ديدار راهي فينال خواهد شد نخواستيم تا علاقمندان به اين ورزش در شهرهاي مختلف از تماشاي اين رقابت ديدني محروم باشند. با توجه به اين امر و بر اساس رايزني هاي كه در حال انجام است قصد داريم تا اين مسابقه از صدا و سيما به شكل مستقيم پخش شود.

وي عنوان كرد: در صورتي كه با اين خواسته كه روز گذشته به مسئولان سازمان صدا و سيما داده شده است موافقت شود در يكي دو هفته آينده، اين ديدار چه در صورت موافقت مسئولان صداو سيما و چه عدم موافقت برگزار خواهد شد.

مسئول جديد كميته فني واترپلو در خصوص بازي دو تيم ديگر جام حذفي تصريح كرد: اين 2 تيم به دليل همزماني مسابقه با امتحانات بازيكنان محصل و دانشجوي خود پيش از اين خواستار تغيير زمان برگزاري اين رقابت بودند كه از اين فرصت استفاده كرده و به خواست آنها نيز عمل كرديم.

*10 ماه تا بازي هاي 2010
بازي‌هاي آسيايي گوانگجو به عنوان مهمترين رويداد ورزشي قاره كهن آبان ماه سال آينده برگزار خواهد شد و اين در حالي است كه تيم ملي واترپلو از نيمه دوم سال جاري هنوز اردو و تمرين مشخص داخلي و خارجي نداشته و بازيكنان در گرداب برگزاري ليگ فشرده به دليل تاخير در برگزاري به موقع مسابقات در نيمه اول سال همچنان بلاتكليف هستند.

در آن سو نيز مربيان تيم ملي با نگاهي نگران‌تر از گذشته منتظر فرصتي براي در اختيار گرفتن بازيكنان و آغاز برنامه‌هاي تمريني خود بسر مي‌بردند تا چه زماني اين فرصت به آنها داد شود كه بازيكنان بيرون آمده از استخر ليگ را راهي استخر تيم ملي كنند.

*بودن يا نبودن سرمربي كروات
نزديك به 2 ماه از زمان قرارداد سرمربي كروات تيم ملي با كميته ملي المپيك ايران باقي مانده است و اظهارات سرپرست فدراسيون حكايت از عدم رضايت وي از تمديد قرارداد با اين مربي دارد.

با اين حال مسئول جديد كميته فني واترپلو معتقد است بودن و يا نبودن اين مربي بستگي به راي اعضاي كميته فني دارد و در اين خصوص بايد تصميم جمعي اتخاذ شود.