خرید لباس مجلسی خسرو حيدرى: شعار دادن از دقایق ابتدایی طبیعی نبود

تيم استقلال يكشنبه در چهار چوب رقابت هاى هفته بيست و دوم ليگ برتر مقابل سايپاى كرج قرار گرفت و در لحظات پايانى موفق شد گل تساوى را به ثمر برساند. همين موضوع بهانه اى شد تا ابرار با خسرو حيدرى، هافبك ملى پوش آبى پوشان گفت وگويى انجام دهد.

• از بازى با سايپا شروع كنيم. چطور بود؟
– بازى خوبى مقابل سايپا به معرض نمايش گذاشتيم و مستحق كسب پيروزى بوديم. در نيمه اول چند موقعيت خوب گلزنى داشتيم كه با بى دقتى نفرات از دست رفت. در نيمه دوم هم تمركز لازم را نداشتيم با اين حال، حملات متعددى را روى دروازه سايپا پيريزى كرديم كه گل تساوى بخش بازى حاصل اين حملات بود. خوشحالم كه حداقل يك امتياز گرفتيم.

• به نظر مى رسد چندان از نتيجه كسب شده ناراضى نيستى! درست است؟
– ما بايد بازى را مى برديم، چرا كه به ۳ امتياز نياز داشتيم. اگر سايپا را شكست داده بوديم ، با توجه به تساوى ۳ تيم بالاى جدول مى توانستيم نه تنها سوم جدول شويم كه فاصله مان را با سپاهان و ذوب آهن هم كم كنيم. حيف شد كه نتوانستيم پيروز شويم.

• خيلى ها معتقدند استقلال به غير از سانتر از جناحين و سرزنى، تاكتيك ديگرى براى رسيدن به گل ندارد . اين مساله را قبول دارى؟
– من از شما يك سوال دارم. وقتى تيم حريف رو به بازى دفاعى مى آورد تا هر طور شده از گل زده خود حفاظت كند، مگر راه ديگرى هم براى گلزنى به غير از بازى مستقيم وجود دارد؟

• اما اين قضيه فقط مربوط به بازى با سايپا نيست. در بازى هاى قبل هم اين موضوع مشخص بود.
– من اين موضوع را قبول ندارم. در تمرينات تاكتيك هاى متعددى را مرور مى كنيم و چنين چيزى صحت ندارد.

• شنيده اى مرفاوى استعفا داده است؟
– من كه چيزى در اين خصوص نشنيده ام. مرفاوى مربى خوب و با اخلاقى است. در هر حال برايش آرزوى موفقيت مى كنم.

• هواداران در اين بازى شعار هاى متعددى را عليه مدير عامل سردادند. در اين خصوص چه نظرى دارى؟
– هوادار دوست دارد تيمش در هر شرايطى پيروز شود و من به آنها حق مى دهم از نتايج استقلال ناراضى و ناراحت باشند. استقلال تيم بزرگ و مردمى است و طرفداران اين تيم تحت هر شرايطى از اين تيم برد مى خواهند. البته فكر مى كنم آنها خيلى تند رفتند و به نظر من شعار دادن از همان دقايق ابتدايى طبيعى نبود.

• بيشتر توضيح مى دهى؟
– بيش از اين دوست ندارم در مورد اين قضيه صحبت كنم.

• بعد از اين تساوى، شرايط استقلال چگونه است؟
– شرايطمان بد نيست. ما از لحاظ روحى شرايط قبل را نداريم، چون از ته قلب ناراحت هستيم كه نتوانستيم انتظارات هواداران را بر آورده كنيم. اميدوارم به زودى همه چيز حل شود.

• بازى با تراكتور سازى را چطور ارزيابى مى كنى؟
– در ديدار مقابل تراكتور سازى به دنبال كسب ۳ امتياز هستيم تا بتوانيم شرايط خود را در جدول بهبود ببخشيم.